DRAINVAC centrinio siurblio privalumai

Valymas paremtas pačiais moderniausiais pasiekimais

 

DRAINVAC pirmieji sukūrė patentuotą automatinę siurbimo sistemą šlapiam ir sausam siurbimui. DRAINVAC taip pat sukūrė ir pagamino labai plačią gamą centrinių dulkių siurblių tiek buitiniam naudojimui, tiek pramoniniam bei komerciniam sektoriui.

 

Idealus siurbimas

 

Kadangi DRAINVAC centrinių dulkių siurblių sukeliamas siurbimo vakuumas siekia net iki 4800 (H2Omm), (471mbar), DRAINVAC garantuoja aukščiausią siurbimo galią, kuri gali atkimšti užakusią kriauklę.

 

Laiko taupymas

 

Jokios gaišaties. Tiesiog pajunkite siurbimo žarną prie vieno iš prisijungimo taškų ir pradėkite valyti!

Patikimumas

DRAINVAC vieninteliai siūlo centrinius dulkių siurblius su tokiomis didelėmis talpomis šiukšlėms. Jos yra pagamintos iš polietileno ar ABS plastiko su cinkuoto ar nerūdijančio metalo detalėmis. Visos šios dalys yra nelūžtančios ir nerūdijančios. Be to visi DRAINVAC centriniai siurbliai turi amžiną garantiją savo korpusams.

 

Tyla

 

Įrengti nuošalesniame namų kampelyje DRAINVAC centriniai dulkių siurbliai yra beveik negirdimi, o kai kurie net su garso izoliacija teskleidžia ne didesnį nei 58 decibelų triukšmą.

 

Kuri DRAINVAC sistema tinka jūsų namams ar verslui? 

Spauskite čia ir pateksite į produktų sąrašą.

Centriniai dulkių siurbliai sukurti taip, kad tiktų bet kokiame pastate, aplinkoje, veikloje.

 

Faktai: DRAINVAC centriniai dulkių siurbliai sutrumpina valymo laiką pusiau. Juos yra lengva naudoti bet kurioje aplinkoje. DRAINVAC centriniai dulkių siurbliai gali būti sumontuoti gyvenamose patalpose: privačiuose namuose, butuose, kotedžuose, ir net mobiliuose namuose. Komercinės paskirties DRAINVAC centriniai siurbliai: ofisuose, parduotuvėse, viešbučiuose ar sanatorijose, mokyklose, restoranuose, zoo parduotuvėse, automobilių plovyklose, veteronarijos klinikose, bibliotekose, golfo klubuose, auto salonuose, kino teatruose, sandėliuose, gamyklose...

 

DRAINVAC sistemą galite sukomplektuoti taip, kad ji geriausiai atitiktų jūsų poreikius.

Jei norite sužinoti daugiau  spauskite čia.

« Atgal