APIE MUS

Ar žinote?

Kompanija DRAINVAC daugiametės patirties ir išradingumo rezultatas. Viskas prasidėjo nuo Conrad Sevigny kilimų valymo paslaugų. Dirbdamas Sevigny pastebėjo, kad plaunant kilimus kiekvieną kartą pripildžius talpą nešvaraus vandens ją reikia kažkur išpilti. Jis pagalvojo: „Ar nėra kokio paprastesnio būdo tai padaryti.“

 

Sevigny pradėjo kurti savo prototipą „ Automatinis centrinis siurblys su šiukšlių nuleidimu į kanalizacija“. Dienos šviesą jis išvydo 1980 metais. Principas buvo paprastas: centrinio siurblio rezervuaras buvo tvirtinamas ant klozeto ir prijungiama žarna prie vandens čiaupo. Nuo kilimo susiurbtas nešvarus vanduo buvo nukreipiamas į rezervuarą ir jam prisipildžius vanduo automatiškai nuleidžiamas į kanalizaciją. Po to centrinis siurblys vėl pasileisdavo iš naujo ir darbas būdavo tęsiamas toliau. Visas procesas buvo daug spartesnis ir paprastesnis nei lig tol.

 

1982 metais Conrad Sevigny įkūrė DRAINVAC, mažą šeimos verslą St Hyacinte, Kanadoje, kuris greitai pavirto klestičia įmone. Dabar DRAINVAC International 2006 Inc gali pasigirti dideliu populiarumu Šiaurės Amerikoje ir įspūdingu atstovų tinklu daugiau nei 30 pasaulio šalių.

 

Misija

Jūsų paslaugoms išradingumas, kūrybingumas, inovacijos ir profesionalumas. Mūsų gilios žinios, patirtis ir aistra nukreipti į tai, kad Jūs gautumėte patį geriausią produktą. Mes pakeitėme supratimą apie valymą supaprastindami jį. Ir tai mes laikome savo pranašumu prieš kitus.

« Atgal